КультураНовиниНовини Обухівщини

«Вони бачать СЕРЦЕМ…»

Люди з обмеженими фізичними можливостями – це не просто категорія громадян. Це окремі життя. Окремі трагедії. Окремі людські надії на те, що буде добре. На щастя, поряд з ними є ті, хто хоче їм допомогти, і хто допомагає. Переймаючись буденними проблемами ми повинні замислитись над непростою долею людей з вадами здоров’я і  не забувати про те, що поруч з нами живуть люди з особливими потребами і вони чекають нашої допомоги та уваги.

Доброта і чуйність, співпереживання і щиросердність, уміння розділити чужий біль, вчасно  підтримати у важку хвилину, розрадити в горі та біді – це в характері нашого народу.

Ми закликаємо всіх людей до милосердя, чуйності і доброти, які

допоможуть людям з обмеженими фізичними можливостями жити краще й комфортніше. Нехай ніхто з них не залишиться обділеним  нашою увагою. Ми різні. Але ми – рівні. Не стоїть осторонь цієї проблеми й Обухівська районна бібліотека для дорослих, в якій оформлена тематична викладка літератури «Вони бачать СЕРЦЕМ…» З матеріалами викладки постійно ознайомлюються небайдужі читачі.