НовиниНовини ОбухівщиниОбухівська міськрайонна філія Київського обласного центру зайнятості

Роботодавці Обухівщини!

Пропонуємо прийняти участь у опитуванні та скласти перспективну потребу в працівниках!

3 червня 2019 року на вебсайті державної служби зайнятості (www.dcz.gov.ua) розпочалось онлайн – опитування роботодавців щодо потреби в працівниках на 2020 рік у професійному розрізі.

Ваша думка важлива та буде врахована при розробці прогнозу потреби в кадрах на 2020 рік.

Сервіс для заповнення анкети доступний для роботодавців, що  зареєстровані (зареєструються) на сайті (www.dcz.gov.ua) в «персональному кабінеті» та пройдуть (пройшли) авторизацію у службі зайнятості.

Ми прагнемо аби наша з вами співпраця була взаємовигідною!

За додатковою інформацією звертайтеся до Обухівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості. Телефони для довідок: 5-36-71; 5-36-72; 5-36-73.