Молодь та спортНовиниНовини КиївщиниНовини Обухівщини

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ДЕНЬ НА КИЇВЩИНІ

8 червня 2019 року в місті Ірпінь відбувся фінал обласного спортивно-масового заходу “Олімпійський день на Київщині – 2019”. Спортивне свято було приурочене 125-й річниці створення Міжнародного Олімпійського Комітету.

Традиційне свято спорту та пропаганди Олімпійського руху проводиться на Київщині майже 25 років. Минулоріч Олімпійський день, який приймала Буча, був визнаний найкращим в Україні. Майже 4000 учасників з усіх міст, районів, ОТГ, навчальних закладів Київщини брали участь у заході.

Цього року у заході взяли участь всі райони та міста нашої області, в тому числі і делегація Обухівщини, яку представила команда спортсменів комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Обухівської районної ради на чолі з директором Вікторією Денисенко.