КультураНовиниНовини Обухівщини

«Слов’янська писемність – безцінне надбання людства»

Щорічно 24 травня у всіх слов’янських країнах урочисто прославляють святих Кирила і Мефодія – творців слов’янської писемності. До цієї дати долучилася і Обухівська районна бібліотека для дорослих. Працівники бібліотеки провели історичний екскурс «Слов’янська писемність – безцінне надбання людства». На заході були присутні працівники культури,  президія районної спілки ветеранів, читачі бібліотеки. У своїх виступах бібліотекарі використали цікавий історичний матеріал, що освітлював епоху виникнення слов’янської писемності та історичне  значення  прсвітницької  діяльності Кирила та Мефодія.

Для читачів та гостей  була оформлена тематична викладка літератури «Витоки українського правопису, на якій представлені рідкісні видання літератури.

Запрошуємо небайдужих до друкованого слова ознайомитися з матеріалами викладки.