Молодь та спортНовиниНовини Обухівщини

ЗМАГАННЯ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ СЕРЕД КОМАНД ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІ, І-ІІІ СТУПЕНІВ ОБУХІВСЬКОГО РАЙОНУ. ФІНАЛ СПАРТАКІАДИ 2018-2019 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

08 травня 2019 року  на території Обухівського міського спортивного комплексу ім. В.О.Мельника відбулася особисто-командна першість Обухівського району з легкої атлетики серед команд закладів загальної середньої освіти І-ІІ, І-ІІІ ступенів (окремо), якою було завершено програму Спартакіади 2018-2019 навчального року.

Під час урочистої частини відкриття змагань було зазначено, що саме сьогодні в Україні відзначають День пам’яті та примирення та було вшановано хвилиною мовчання всіх загиблих у Другій світовій війні 1939-1945 р.р.

У змаганнях взяли участь 19 шкіл І-ІІ, І-ІІІ ступенів (5-6, 7-8, 9-11 класи, окремо хлопці та дівчата), всього 114 учнів. Учні змагалися з бігу на 60, 100 м; метанні м’яча, стрибках у довжину; змішаній естафеті.

У загальнокомандному заліку з ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ призери серед загальноосвітніх шкіл І-ІІ ст:

перше місце – Дерев’янська ЗОШ

друге місце – Маловільшанська ЗОШ

третє місце – Долинянська ЗОШ

У загальнокомандному заліку з ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ призери серед загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ст:

перше місце – Козинська ЗОШ

друге місце – Українська СЗОШ № 1

третє місце – Трипільська ЗОШ

У загальнокомандному заліку СПАРТАКІАДИ закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Обухівського району 2018-2019 навчального року призерами стали:

перше місце – ДОЛИНЯНСЬКИЙ НВК

друге місце – ДЕРЕВ’ЯНСЬКА ЗОШ

третє місце – КОПАЧІВСЬКИЙ НВК

У загальнокомандному заліку СПАРТАКІАДИ серед І-ІІІ ступенів:

перше місце  – КОЗИНСЬКА ЗОШ

друге місце – ГРИГОРІВСЬКА ЗОШ

третє місце – СЕМЕНІВСЬКА ЗОШ.

Переможці та призери в особистих змаганнях нагороджені медалями та грамотами, у командних – кубками та дипломами.