Вiддiл обслуговування громадян № 13 (сервiсний центр) управління обслуговування громадян Головного управлiння Пенсiйного фонду України у Київськiй областiНовиниНовини Обухівщини

Виїзні прийоми в пунктах обслуговування громадян Обухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області.

З 02 травня по 03 травня 2019 року  згідно графіків роботи пунктів  обслуговування громадян Обухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області проведено виїзні прийоми в м. Українка, 02.05.2019 прийнято – 43 особи, с. Германівка  03.05.2019 року прийнято 5 осіб, Всього прийнято громадян в пунктах обслуговування за 2 дні 48 осіб.

В основному питання на прийомі стосувалися перерахунку пенсій з 01.03.2019  року та отримання коштів по субсидіям разом з виплатою пенсії.

Видано 10 пенсійних посвідчень,  надані роз’яснення щодо отримання субсидій 3 особам.