НовиниНовини Обухівщини

Про проведення в Обухівському районі двомісячника благоустрою населених пунктів в 2019 році

На виконання розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 07.03.2019 № 120 «Про проведення в Київській області двомісячника благоустрою населених пунктів» та розпорядження голови Обухівської районної державної адміністрації від 14.03.2019 року № 107 «Про проведення в Обухівському районі двомісячника благоустрою населених пунктів», відповідно до яких, проводиться робота щодо організації та забезпечення проведення днів благоустрою в населених пунктах та на прибудинкових територіях бюджетних закладів Обухівського району.

В період проведення двомісячника проводиться комплекс заходів, спрямованих на поліпшення стану довкілля, а саме: озеленення, благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій, очищення водних джерел, виконання робіт щодо будівництва і ремонту доріг, тротуарів, шляхових смуг, павільйонів на зупинках пасажирського транспорту, приведення в належний санітарний та естетичний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих, спортивних та господарських майданчиків, місць вигулу домашніх тварин, інших об’єктів благоустрою населених пунктів.

Так, 25.04.2019 року відбулось прибирання прилеглих територій адміністративних будівель Обухівської районної ради, Обухівської районної державної адміністрації та її структурних підрозділів. Зокрема, працівниками Обухівської районної державної адміністрації приведено до належного естетичного стану братську могилу Другої світової війни та територію навколо неї, що знаходиться на межі Обухівського та Кагарлицького районів вздовж автомобільної дороги загального користування державного значення            Н-01 «Київ – Знам’янка».

Слід зауважити, що роботи в зазначеному напрямку продовжуються та знаходяться на постійному контролі Обухівської районної державної адміністрації.