НовиниНовини ОбухівщиниОбухівська міськрайонна філія Київського обласного центру зайнятості

Міні-ярмарок вакансій для ТОВ «Керамік Фест»

26 квітня 2019 року в Обухівській міськрайонній філії Київського ОЦЗ відбувся  міні-ярмарок вакансій. У ярмарку взяли участь ТОВ  «Керамік Фест», що має потребу у менеджерах зі  збуту та водіях автотранспортних засобів  та 12 шукачів роботи.

Керівник товариства Сергій Колочавін ознайомив  присутніх з специфікою діяльності товариства,  з умовами та особливостями праці, вимогами до працівників, рівнем заробітної плати.

Кожен з учасників заходу мав можливість розповісти про себе, досвід роботи, бажання працювати на замовленій посаді, отримати відповіді на питання безпосередньо від роботодавця.   Зацікавленим у вакансіях було запропоновано ознайомитись з місцем майбутньої роботи.

Сподіваємось, проведений захід допоможе роботодавцю підібрати кваліфікованих працівників, а безробітним  знайти бажану роботу.