НовиниНовини ОбухівщиниОбухівська міськрайонна філія Київського обласного центру зайнятості

Презентація Першого Українського Міжнарожного Банку

26 квітня 2019 року в Обухівській міськрайонній філії Київського ОЦЗ відбулась презентація роботодавця, в якій прийняли  участь АТ «ПУМБ»,  однією із сфер діяльності якого є надання кредитів і на сьогодні має потребу у  кредитних інспекторах.

Презентувала товариство менеджер з розвитку територій Олена Жара.

Вона  розповіла про діяльність, що проводить товариство, ознайомила присутніх з  вимогами стосовно роботи, розповіла про  умови  та оплату праці, режим роботи, соціальні гарантії для працівників, а також відповіла на запитання шукачів роботи.

Захід проходив в дружній, теплій атмосфері. Учасники заходу активно обмінювалися запитаннями та відповідями. Троє осіб з числа безробітних зацікавились роботою та домовились про проходження стажування на робочому місці.