НовиниНовини Обухівщинисоціальний захист населення

Засідання Координаційної ради з питань соціальної роботи з сім’ями (особами), які опинилися у складних життєвих обставинах при Обухівській районній державній адміністрації

24 квітня 2019 року відбулося чергове засідання Координаційної ради з питань соціальної роботи з сім’ями (особами), які опинилися у складних життєвих обставинах при Обухівській районній державній адміністрації, яку очолює керівник апарату – виконуючий обов’язки першого заступника Обухівської районної державної адміністрації Проценко О.П.

На порядку денному було опрацьовано ситуації, що виникли у восьми родинах, які перебувають у складних життєвих обставинах. За результатами обговорення було прийнято рішення взяти під соціальний супровід центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді одну родину та одну особу, які потребують соціальної підтримки (м. Українка, с. Перегонівка), а також, визначенні подальші дії в проведенні соціальної роботи з іншими сім’ями.