Вiддiл обслуговування громадян № 13 (сервiсний центр) управління обслуговування громадян Головного управлiння Пенсiйного фонду України у Київськiй областiНовиниНовини Обухівщини

Проведення спільних заходів щодо погашення заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску

На виконання спільних заходів 18.04.2019 року при Обухівській районній державній адміністрації під головуванням Олександра Проценка – в. о. першого заступника голови адміністрації відбулось засідання  робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення та комісія з питань погашення заборгованості зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за участі представника головного управління  ПФУ у Київській області Ірини Шинкарьової – заступника начальника управління внутрішнього аудиту  та фінансового контролю – начальника відділу фінансового контролю, Валентини Глузд – заступника начальника фінансово – економічного відділу Обухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області, Наталії Філоненко – головного державного ревізора інспектора відділу погашення боргу Обухівського управління ГУ ДФС у Київській області, Олександра Гаврилюка – заступника начальника Обухівського міськрайонного відділу ДВС ГУ юстиції у Київській області, Галини Білоконь – начальника УСЗН  Обухівської РДА, Сніжани Назаренко – директора Обухівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості, Наталії Голубець – в. о. начальника юридичного відділу Обухівської РДА, Тетяни Коломієць – начальника відділу по роботі з потерпілими Обухівського відділу управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування України у Київській області.

На засідання робочої групи були запрошені керівники підприємств, які не дотримуються законодавства про працю та надано роз’яснення щодо правильного відображення даних у звітності. Також проінформовано присутніх про переваги використання легальної праці.

Членами комісії  були підведені підсумки спільної роботи щодо погашення  заборгованості зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Станом на 01.04.2019 року  до бюджету надійшло 408,5 тис. грн. (у тому числі 158,6 тис. грн. сплачено фізичними особами – підприємцями). Вирішено продовжувати проводити інформаційно – роз’яснювальну роботу з фізичними особами – підприємцями, які мають заборгованість  зі сплати ЄСВ.

Крім того, Ірина Шинкарьова запропонувала за підтримки місцевих органів влади розмістити  на біг-бордах соціальну рекламу щодо своєчасної сплати єдиного внеску та про наслідки у разі несплати.