НовиниНовини ОбухівщиниОбухівська міськрайонна філія Київського обласного центру зайнятості

АКЦІЯ «ВИПУСКНИК»

12 квітня 2019 року фахівці Обухівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості завітали до ДНЗ «Професійний ліцей м. Українки» з метою проведення акції «Випускник».

Учням розповіли про можливості служби зайнятості у сприянні в працевлаштуванні випускникам після отримання диплому. Завідувач сектору активної підтримки безробітних – Наталія Дудар – презентувала сайт Державної служби зайнятості, зокрема, можливість отримання послуг у дистанційному режимі та проходження профдіагностичного тестування тим особам, які бажають продовжити навчання на наступному освітньо-кваліфікаційному рівні або взагалі змінити напрямок професійної діяльності.

Катерина Покотилова – начальник відділу взаємодії з роботодавцями  надала інформацію про підприємства Обухівщини, які потребують саме таких кваліфікованих робочих кадрів.

Про правові аспекти праці неповнолітніх та основи трудового законодавства проінформував юрисконсульт – Андрій Наруцький.

Захід виявився насиченим, бо випускники отримали багато цікавої та корисної інформації щодо працевлаштування. Сподіваємось, що надані поради допоможуть випускникам впевнено почуватися на першому робочому місці.