НовиниНовини Обухівщини

Засідання установчих зборів щодо формування нового складу Громадської ради при Обухівській районній державній адміністрації

11 квітня 2019 року в Обухівській районній державній адміністрації відбулося засідання установчих зборів щодо формування нового складу Громадської ради при Обухівській районній державній адміністрації.

У зібранні взяли участь представники громадських організацій, а саме: представник ГО «Материнське серце» О.Артюшенко, керівник ГО «Спілка учасників АТО міста Українки» О.Відоменко, представник ГО «Об”єднання сімей загиблих (померлих) воїнів АТО «Ми пам’ятаємо. Обухівщина» І.Коваль, голова Обухівської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України В.Соколенко, голова благодійної організації «ОБУХІВСЬКІ РУНИ» О.Купрієнко, голова ГО «Обухівська міськрайонна організація Української спілки Афганістану» (воїнів-інтернаціоналістів) В.Луценко, голова ГО «Правий сектор в Київської області» О.Лінський,  голова ГО «Об”єднання майстрів «Творча спадщина» О.Матвійчук.