НовиниНовини ОбухівщиниОбухівська міськрайонна філія Київського обласного центру зайнятості

ТОВ «СОТАЛАН» ЗАПРОШУЄ НА РОБОТУ

11 квітня 2019 року в Обухівській міськрайонній філії Київського обласного центру зайнятості проведено міні-ярмарок вакансій для ТОВ «СОТАЛАН». Дане підприємство займається оптовою торгівлею. Сьогодні товариство запрошує на роботу бухгалтера, пропонуючи достатньо високий рівень заробітної плати.

В заході взяли участь 15 шукачів роботи. Директор товариства Роман Гмирко ознайомив присутніх з вимогами стосовно вакансії, розповів про умови та оплату праці, режим роботи та соціальні гарантії.

По завершенню  заходу зацікавлені шукачі роботи виявили бажання пройти наступну співбесіду вже з головним бухгалтером.

Тож сподіваємось, що роботодавець найближчим часом укомплектує наявну вакансію.