НовиниНовини ОбухівщиниОбухівська міськрайонна філія Київського обласного центру зайнятості

Налагодження партнерських стосунків – крок до успіху

09 квітня 2019 року директор  Обухівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості Сніжана Назаренко разом з начальником відділу взаємодії з роботодавцями Катериною Покотиловою провели робочу зустріч з фізичною особою-підприємцем Олександром Єгоровим.

Мета зустрічі – налагодження партнерських стосунків та тісної співпраці.

Роботодавця ознайомлено з переліком послуг служби зайнятості, поінформовано про стан, основні тенденції та процеси на  ринку праці. Основну увагу приділили обговоренню питань, які виникають при укомплектуванні штату працівників, запропоновано шляхи вирішення кадрових проблем за сприяння служби зайнятості.

Підприємець на сьогодні має 7 найманих працівників, але в перспективі є надія на збільшення штату, за умови збільшення замовлень на виконання робіт по транспортуванню та складуванню продукції.

В результаті зустрічі напрацьовано план дій щодо вирішення кадрових проблем роботодавця та досягнуто домовленості про подальшу плідну співпрацю.