МедицинаНовиниНовини Обухівщинисоціальний захист населення

Відшкодування витрат за послуги із зубопротезування

В рамках районної цільової Програми «Турбота» на 2017-2019 роки затвердженої рішенням Обухівської районної ради від 13.03.2016 № 65.7.VII (зі змінами) відшкодовуються витрати за послуги із зубопротезування (за винятком протезування із дорогоцінних металів) пільговим категоріям населення Обухівського району.

Особа, яка має право на пільги з послуг зубопротезування надає  КНПОРР «Обухівська РСП» (при наявності оригіналів документів):

копію посвідчення, що підтверджує право на пільги;

копію паспорта;

копію ідентифікаційного кода;

довідку видану Управлінням про перебування на обліку в базі ЄДАРП, (яка дійсна лише в місяці її видачі).

Граничний розмір витрат за зубопротезування на одну особу з врахуванням пільгової категорії громадян встановлюється на 2019 рік головою Обухівської районної державної адміністрації Київської області виходячи з передбачених коштів на зазначені цілі в районній цільовій Програмі «Турбота» на 2017 – 2019 роки та калькуляції витрат за зубопротезування (за винятком протезування із дорогоцінних металів) та складає 1 000,00 (одну тисячу) грн.