Молодь та спортНовиниНовини Обухівщини

НАВЧАЛЬНО-ТРЕНУВАЛЬНИЙ ЗБІР ЗБІРНОЇ ОБУХІВСЬКОГО РАЙОНУ З БОЧЧА

З 25 березня по 03 квітня 2019 року проведено навчально-тренувальний збір збірної Обухівського району з бочча серед осіб з обмеженими фізичними можливостями. Відповідальний за проведення та підготовку учасників керівник «Інваспорту» Обухівщини – Юрій Борисович Пісков.
Бочче (в перекл. з іт. Bocce означ. «куля») – це гра з м’ячем, різновид боул-спорту, поруч з боулзом і петанком; походить від найдавніших ігор Римської імперії.
Збір був проведений з метою популяризації гри бочче, пропаганди здорового способу життя, соціально-психологічної адаптації, підвищення спортивної майстерності учасників та підготовки до обласних змагань. Під час тренувань проводилися: загальна фізична підготовка, плавання, відпрацювання кидків м’яча та командної гри в бочча.
Навчально-тренувальний збір проведений за фінансової підтримки Обухівської районної державної адміністрації.