НовиниНовини ОбухівщиниОбухівська міськрайонна філія Київського обласного центру зайнятості

«ЖИТТЄВА КОМПЕТЕНЦІЯ»

Саме під такою назвою 15 березня 2019 року фахівцями Обухівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості проведено  інтерактивний  профорієнтаційний  урок  для  учнів 9 класу Григорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.  Метою даного заходу було сформувати в учнів поняття «життєва компетенція», а також набути  навичок орієнтуватись в нестандартних життєвих ситуаціях.

Для  кращого  засвоєння  та закріплення інформації було проведено ряд цікавих вправ, а саме: гра «Комплімент», вправа «Що таке життєва компетенція?», «Співбесіда». Під час проведення вправи «Життєва компетенція» підлітки шукали вихід із проблемних життєвих ситуацій, а під час «Співбесіди» – були вступниками та членами приймальної комісії.

На завершення заняття школярам було презентовано консультаційну мережу «Моя професія» та «Платформу з профорієнтації та розвитку кар’єри державної служби зайнятості», а також запропоновано зареєструватися та пройти тестування.