НовиниНовини ОбухівщиниОбухівська міськрайонна філія Київського обласного центру зайнятості

«Професії майбутнього»

15 березня 2019 року фахівцями Обухівської міськрайонної філії Київського ОЦЗ було проведено інтерактивний профорієнтаційний урок з учнями 8 класу Григорівської ЗОШ I-III ступенів на тему «Професії майбутнього. Світові тенденції, що змінюють світ праці вже сьогодні».

Під час уроку учні ознайомились з сучасними тенденціями на світовому і національному ринках праці, професійними назвами робіт майбутнього та основними передумовами успішної кар’єри. Отримана інформація допоможе учням зорієнтуватися в професіях, які будуть найбільш затребуваними на ринку праці в майбутньому.

На завершення уроку учням було презентовано «Платформу з профорієнтації та розвитку кар’єри Державної служби зайнятості» та консультаційну мережу «Моя професія».