Вiддiл обслуговування громадян № 13 (сервiсний центр) управління обслуговування громадян Головного управлiння Пенсiйного фонду України у Київськiй областiНовиниНовини Обухівщини

Робота комісії по наданню субсидій, пільг та виплат внутрішньо переміщеним особам Обухівської районної державної адміністрації

12.03.2019 року  проведено засідання комісії з питань надання субсидій, пільг та призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам Обухівської районної державної адміністрації під головуванням заступника голови комісії Обухівської РДА Білоконь Г.І.  В засіданні комісії прийняла участь голова комісії з припинення Обухівського об’єднаного управління ПФУ Київської області Н.Василишина, яка надала інформацію щодо отримання коштів по субсидіям разом з пенсією та про перерахунок пенсій з 01.03.2019 року відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 20.02.2019 року №124 «Питання проведення індексації пенсій у 2019 році». Розглянуто заяв  для призначення субсидій – 7, припинено -2 (несвоєчасне повідомлення про зміну складу сім’ї),  використання пільг не за місцем реєстрації – 2 та 32 заяви внутрішньо переміщених осіб, щодо отримання допомоги та пенсії.