Вiддiл обслуговування громадян № 13 (сервiсний центр) управління обслуговування громадян Головного управлiння Пенсiйного фонду України у Київськiй областiНовиниНовини КиївщиниНовини Обухівщини

Спільна нарада щодо проведення заходів з питань сплати та погашення заборгованості по єдиному соціальному внеску

14.03.2019 року на виконання доручення голови Київської обласної державної адміністрації від 22.01.2019 року №2-1 щодо проведення заходів з питань сплати та погашення заборгованості по єдиному соціальному внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування і легалізації трудових відносин,  проведено спільну нараду за участю керівництва Обухівської  РДА та управління соціального захисту населення Обухівської РДА, представників Обухівського об’єднаного управління ПФУ Київської області, Обухівського управління ГУ ДФС у Київській області, Обухівського МРВ Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області  з питань погашення заборгованості по єдиному соціальному внеску фізичними особами – підприємцями.