КультураНовиниНовини Обухівщини

До дня 8-березня!

Дуже приємно, що календар весняних свят відкриває такий чудовий день як 8 березня. У перші весняні дні наші милі жінки стають по особливому чарівними і прекрасними, а чоловіки всіма силами намагаються показати їм свою любов, поклоніння і захоплення. У день свого свята наші жінки приймають незліченні компліменти та подарунки…

З нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня 8 березня в приміщенні Обухівського районного краєзнавчого музею імені Ю.К. Домотенка відкрилася виставка картин «Барвисті кольори».

Щоб привітати представниць прекрасної статі, вручити відзнаки, нагороди, та квіти на виставку завітали голова Обухівської районної державної адміністрації М. Письменний, виконуючий обов’язки голови Обухівської районної ради О. Кровкін.

На адресу жінок пролунало багато теплих слів та побажань.

Шановні жінки! Щиросердно вітаємо вас з міжнародним жіночим днем 8 березня!  Бажаємо весни в душі, тепла та затишку в оселі, гармонії, щастя та любові!