Вiддiл обслуговування громадян № 13 (сервiсний центр) управління обслуговування громадян Головного управлiння Пенсiйного фонду України у Київськiй областiНовиниНовини Обухівщини

Прийом громадян в пункті обслуговування м. Українка

28.02.2019 року згідно графіку роботи  в пункті обслуговування громадян Обухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області  в м. Українка в приміщенні Української міської ради проведено прийом громадян головним спеціалістом відділу обслуговування громадян О. Кравченко. На прийомі прийнято 3 заяви щодо перерахунку пенсій, замовлено 8 довідок, видано 4 довідки для дітей війни. Загальні консультації по пенсійному забезпеченню отримали 5 осіб. Прийнято 2 заяви на виплату пенсії через банк. На прийом звернулося 20 жителів м. Українка та інших сіл.

Прийом проводиться кожного вівторка та четверга з 08.00 до 17.00 кабінет № 7, приміщення Української міської ради, 1 поверх.