Молодь та спортНовиниНовини Обухівщини

КОМАНДНА ПЕРШІСТЬ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД КОМАНД (ДІВЧАТА) ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ОБУХІВСЬКОГО РАЙОНУ

27 лютого 2019 року в спортивній залі Обухівського районного центру культури та дозвілля відбулася командна першість Обухівського району з волейболу серед команд (дівчата) закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, що проводиться по програмі Спартакіади 2018-2019 навчального року з метою фізичного розвитку, рухових якостей, морально-вольових рис характеру, пропаганди волейболу серед учнівської молоді.

Участь у змаганнях взяли 8 команд. Боротьба за першість була більш, ніж напруженою. Кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди  дівчат запекло змагалася за звання найкращої. До самого завершення змагань зберігалась інтрига, тому що усі команди були сильні та варті перемоги.

Тож, у загальнокомандному заліку перемогу здобули:

ПЕРШЕ місце – команда УКРАЇНСЬКОЇ ЗОШ № 1

ДРУГЕ місце – команда СТАРОБЕЗРАДИЧІВСЬКОЇ ЗОШ

ТРЕТЄ місце – команда ГРИГОРІВСЬКОЇ ЗОШ

Призери змагань нагороджені особистими грамотами та медалями, у командних – кубками та дипломами.

Вітаємо переможців і призерів змагань та бажаємо усім продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командного духу!