Молодь та спортНовиниНовини Обухівщини

ПЕРШІСТЬ З ВОЛЕЙБОЛУ

КОМАНДНА ПЕРШІСТЬ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД КОМАНД ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ОБУХІВСЬКОГО РАЙОНУ

20 лютого 2019 року в спортивній залі Обухівського районного центру культури та дозвілля відбулася командна першість Обухівського району з волейболу серед команд закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, що проводиться по програмі Спартакіади 2018-2019 навчального року з метою фізичного розвитку, рухових якостей, морально-вольових рис характеру, пропаганди волейболу серед учнівської молоді.

Саме в цей пам’ятний день, 20 лютого спливає 5-та річниця подій, що відбувалися на Майдані та вшанування подвигу учасників Революції гідності. Учасниками змагань та всіма присутніми хвилиною мовчання вшановано пам’ять Героїв Небесної Сотні та нашого земляка Володимира Чаплінського, які віддали своє життя, відстоюючи права і свободи людини, за європейське майбутнє України.

Участь у змаганнях взяли 9 команд. Боротьба за першість була більш, ніж напруженою. Інтрига зберігалася до самого завершення.

Тож, у загальнокомандному заліку перемогу здобули:

ПЕРШЕ місце – команда УКРАЇНСЬКОЇ ЗОШ № 2

ДРУГЕ місце – команда КРАСНОСЛОБІДСЬКОГО НВК

ТРЕТЄ місце – команда УКРАЇНСЬКОЇ ЗОШ № 2

Призери змагань нагороджені особистими грамотами та медалями, у командних – кубками та дипломами.

Вітаємо призерів змагань та всіх учасників!!!