АнонсиНовиниНовини ОбухівщиниОбухівська міськрайонна філія Київського обласного центру зайнятостіТериторіальні органи влади

Обухівський відділ поліції запрошує на роботу

31 січня 2019 року Обухівською міськрайонною філією Київського обласного центру зайнятості проведено міні-ярмарок вакансій для Обухівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області. На захід було запрошено 15 шукачів роботи.

З метою підбору кандидатур на посади поліцейських сектору реагування патрульної служби, на захід прибула старший інспектор сектору кадрового забезпечення Обухівського відділу поліції ГУ НП в Київській області Альона Котова.

Представник поліції ознайомила присутніх зі специфікою роботи, розповіла про основні службові обов’язки, бажані якості, вимоги до претендентів. Тож безробітні детально дізналися про діяльність відділу поліції, рівень заробітної плати, соціальне забезпечення і можливість кар’єрного росту.

Після заходу бажаючі отримали рекомендації щодо подання заяв на участь у конкурсі.

Обухівська міськрайонна філієя Київського обласного центру зайнятості