Вiддiл обслуговування громадян № 13 (сервiсний центр) управління обслуговування громадян Головного управлiння Пенсiйного фонду України у Київськiй областiНовиниТериторіальні органи влади

Обухівське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області інформує

Прийом громадян в пункті обслуговування м.Українка Обухівського району

29.01.2019 року та 31.01.2019 року,  згідно графіку роботи,  в пункті обслуговування громадян Обухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області в м. Українка в приміщенні Української міської ради головним спеціалістом відділу обслуговування громадян О.Кравченко проведено прийом громадян. На прийомі прийнято 7 заяв щодо перерахунку пенсій, замовлено 2 довідки,  видано 7 довідок для субсидії, 12 особам надані загальні консультації по пенсійному забезпеченню, також надані консультації щодо перерахунку пенсій з 01.12.2018 року та з 01.01.2019 року,  прийнято 6 заяв на виплату пенсії через банк. На прийом звернулося 38 жителів м. Українка.

До уваги мешканців міста Українки! Прийом проводиться кожного вівторка та четверга, з 08.00 до 17.00, кабінет №7, приміщення Української міської ради, 1 поверх.

Прийом громадян в пункті обслуговування с.Трипілля Обухівського району

30.01.2019 року  згідно графіку роботи  пункту обслуговування громадян Обухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області,  в с.Трипілля, в приміщенні Трипільської сільської ради головним спеціалістом відділу обслуговування громадян О.Куценко проведено прийом громадян. Питання що порушувалися на прийомі стосувалися права на призначення пенсій, умов перерахунку пенсії згідно стажу та заробітку, отримання виготовленого пенсійного посвідчення, перерахунок пенсій по зміні прожиткового мінімуму для непрацездатних з 01.12.2018, перерахунок пенсій з 01.01.2019 року. На прийом звернулося 10 жителів с. Трипілля.

До уваги мешканців села Трипілля! Прийом проводиться в кожну середу місяця з 08.00 до 13.00 години.