НовиниНовини Обухівщини

ДОПОМОГА МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИМ

Управління соціального захисту населення Обухівської районної державної адміністрації інформує

В рамках районної цільової Програми «Турбота» на 2017-2019 роки затвердженої рішенням Обухівської районної ради від 13.03.2016 № 65.7.VII (зі змінами) 24 січня 2019  року відбулося засідання районної комісії з розгляду питань надання одноразової матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення, які опинилися в складних життєвих обставинах. На розгляд  комісії було винесено 7 справ щодо надання матеріальної допомоги: 5 справ – особи які потребують матеріальної допомоги на лікування; 1 справа – особа, яка постраждала внаслідок пожежі; 1 справа – на вирішення фінансових та побутових питань. Комісією прийнято рішення виділити кошти у сумі 11 500 (одинадцять тисяч п’ятсот) гривень 4 особам, 2 особам відмовити в наданні матеріальної допомоги з перенесенням розгляду справ на наступну комісію, у зв’язку з наданням неповного пакету документів, 1 особі відмовити в наданні матеріальної допомоги в зв’язку з тим, що відповідно до Положення про районну комісію з розгляду питань надання одноразової матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення Обухівського району, які опинилися в складних життєвих обставинах матеріальна допомога надається виключно жителям Обухівського району (Протокол №1 від 24.01.2019 р.).

Районна цільова Програма «Турбота» на 2017-2019 роки включає додаткові заходи щодо поліпшення організаційно-правового забезпечення надання фінансової допомоги, пільг та підтримки соціально незахищених громадян; необхідність збереження пріоритетних напрямків соціального захисту, які дозволяють реально підтримувати життєдіяльність найбільш соціально незахищених мешканців району.