ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ ОБУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

25 січня 2019 року відбулося чергове засідання колегії Обухівської районної державної адміністрації. Головував на засіданні Михайло ПИСЬМЕННИЙ, голова Обухівської районної державної адміністрації. На порядок денний засідання було винесено 11 питань.

Зокрема:

1. Про виконання районного бюджету Обухівського району за 2018 рік.
  2. Про хід виконання районної цільової Програми виконання рішень, прийнятих судами та іншими органами, які мають право приймати такі рішення, про стягнення коштів з управління соціального захисту населення Обухівської районної державної адміністрації на 2017- 2019 роки за 2018 рік.
  3. Про хід виконання Програми фінансової підтримки громадської організації «Ветеранів та інвалідів Чорнобиля Обухівського району» на 2018 рік за 2018 рік.
  4. Про хід виконання Програми діяльності Обухівської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України на 2018-2019 роки за 2018 рік.
  5. Про хід виконання Програми діяльності Обухівської міськрайонної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) на 2018- 2019 роки за 2018 рік.
  6. Про хід виконання у 2018 році Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил на сході України та членів їх сімей, сімей загиблих учасників АТО, ООС, учасників Революції Гідності та членів сімей загиблих таких осіб, родин, годувальники яких уклали контракт для проходження строкової військової служби на 2018 – 2019 роки.
  7. Про схвалення у новій редакції районної Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил на сході України та членів їх сімей, сімей загиблих учасників АТО, ООС, учасників Революції Гідності та членів сімей загиблих таких осіб, родин, годувальники яких уклали контракт для проходження строкової військової служби на 2018 – 2019 роки.
  8. Про схвалення проекту Положення про порядок відшкодування витрат за надані послуги із зубопротезування (за винятком протезування із дорогоцінних металів) пільговим категоріям населення Обухівського району в рамках районної цільової Програми «Турбота» на 2017- 2019 роки».
  9. Про виконання у 2018 році Програми розвитку системи освіти Обухівського району на 2018- 2020 роки.
  10. Про підсумки роботи щодо розгляду звернень громадян, які надійшли до Обухівської  районної державної адміністрації протягом  2018 року.
  11. Про стан виконання актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, розпоряджень та доручень голови Київської обласної державної адміністрації та розпоряджень і доручень голови Обухівської районної державної адміністрації апаратом та структурними підрозділами Обухівської районної державної адміністрації за 2018 рік.