НовиниНовини ОбухівщиниОбухівська міськрайонна філія Київського обласного центру зайнятості

День відкритих дверей на ТОВ «Укрполіграфмедіа»

23 січня 2019 року, за сприяння Обухівської філії Київського обласного центру зайнятості на ТОВ «Укрполіграфмедіа» відбувся день відкритих дверей та було проведено презентацію підприємства для шукачів роботи.

Презентацію підприємства провела начальник відділу кадрів Бродзянська Анна Анатоліївна. Вона розповіла, що підприємство успішно працює з 2001 року, займається друком газет, журналів, календарів, буклетів, листівок, блокнотів та іншої поліграфічної продукції. Вівідувачі заходу мали змогу побачити весь виробничий процес, а також ознайомитися з тими вакансіями, які на даний час актуальні на підприємстві. Це друкарі офсетного плоского друкування, оператори друкувальних установок, укладальники-пакувальники поліграфічної продукції.

В заході прийняли участь представники Обухівської міськрайонної філії Київського ОЦЗ, 7 осіб з числа безробітних громадян та 5 осіб з числа зайнятого населення.

Захід виявився цікавим, тому маємо надію, що шукачі роботи залишать лави безробітних та будуть працевлаштовані.