ЗІГРІЄМО ДИТЯЧІ СЕРЦЯ

Благодійність колективу Обухівської районної державної адміністрації

23 січня 2019 року, до Обухівської районної державної адміністрації завітали члени громадської організації «Об’єднання сімей загиблих (померлих) воїнів АТО «Ми пам’ятаємо «Обухівщина»  Ольга Тимко та Лідія Андрєєва. Головою Обухівської районної державної адміністрації Михайлом Письменним було організовано їх зустріч із працівниками Обухівської районної державної адміністрації. Теплі слова вдячності матері загиблого захисника України Ольги Тимко зігріли серця присутніх у цей морозний день.

До колективу звертається Ольга Тимко
Подяку отримує Олександр ПРОЦЕНКО

Представники громадської організації виконали почесну місію – вручили подяку колективу Обухівської районної державної адміністрації від Великоновосілківського центру соціально-психологічної реабілітації дітей, що на Донеччині. Напередодні Нового року, за ініціативи учасника АТО, керівника апарату адміністрації Олександра Проценка, працівники адміністрації пожертвували майже десять тисяч гривень на підтримку дітей із особливими потребами Великоновосілківського центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Представники громадської волонтерської організації прозвітували про те, що придбані на вищевказану суму засоби гігієни та продукти харчування для діток із захворюванням на дитячий церебральний параліч доставлені за призначенням. Під час зустрічі колектив адміністрації висловив надію на подальшу співпрацю із громадською волонтерською організацією щодо підтримки і надання допомоги дітям Донеччини.