Вiддiл обслуговування громадян № 13 (сервiсний центр) управління обслуговування громадян Головного управлiння Пенсiйного фонду України у Київськiй областiНовиниНовини КиївщиниНовини Обухівщини

Прийом громадян в пункті обслуговування села Германівка Обухівського району

7 грудня 2018 року згідно графіку роботи проведено прийом громадян в пункті обслуговування громадян Обухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області в с. Германівка Обухівського району.

На прийом звернулося 12 жителів с. Германівка, пункт обслуговування громадян розміщений в приміщенні Германівської сільської ради, прийом громадян провела головний спеціаліст відділу обслуговування громадян Л. Коваленко. Питання що порушувалися на прийомі стосувалися перерахунку пенсій по зміні прожиткового мінімуму з 01.12.2018 року, призначення пенсій із зменшенням віку (4 категорія, потерпілих від аварії на ЧАЕС), замовлення довідок для субсидії, видано 4 пенсійних посвідчення та інші питання пенсійного забезпечення громадян. З січня 2019 року планується запровадити Skype – зв’язок, між Германівською сільською радою та Обухівським об’єднаним управлінням ПФУ Київської області відповідно до узгодженого графіку роботи.