НовиниНовини КиївщиниНовини Обухівщини

ЗМАГАННЯ З ШАШОК СЕРЕД КОМАНД ЗОШ I-ІII СТУПЕНІВ ОБУХІВСЬКОГО РАЙОНУ

28 листопада 2018 року в Обухівському районному центрі культури і дозвілля відбулася особисто-командна першість Обухівського району з шашок серед команд загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів, що проводиться по Програмі Спартакіади 2018 -2019 навчального року. Змагання проведені з метою залучення учнів до регулярних занять фізичною культурою та спортом, забезпечення рухової активності, фізичного розвитку, ведення здорового способу життя, пропаганди даного виду спорту серед учнівської молоді.

У змаганнях взяли участь 9 шкіл району (5-6, 7-8, 9-11 класи, окремо хлопці та дівчата), всього 58 учасників.

В особистій першості серед дівчат перемогу здобули:

• 5-6 класи: І – Кур’ян Ірина (с. Красна Слобідка), ІІ – Молчанова Діана (с. Старі Безрадичі), ІІІ – Волкова Катерина (с. Семенівка);
  • 7-8 класи:  І – Новікова Аліна (смт. Козин), ІІ – Поремська Ніна (с. Великі Дмитровичі), ІІІ – Сябренко Анна (Германівська гімназія);
  • 9-11 класи: І – Заїка Дарина (смт. Козин),  ІІ – Лозенко Анастасія (с. Старі Безрадичі), ІІІ – Форноляк Дарина (с. Германівська гімназія).

Серед хлопців:

• 5-6 класи: І – Мозговий Антон (с. Григорівка); ІІ – Греськов Олександр (с. Семенівка), ІІІ – Кацан Назар (смт. Козин);
  • 7-8 класи: І – Рущак Євгеній (Германівська ЗОШ), ІІ – Михайленко Михайло (с. Григорівка), ІІІ – Кравченко Олександр (с. Трипілля);
  • 9-11 класи: І – Писаренко Захар (с. Старі безрадичі), ІІ – Шульга Максим (с. Семенівка), ІІІ – Павлик Іван (смт. Козин).

У загальнокомандному заліку перемогу здобули:

І – КОМАНДА КОЗИНСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ СТ.

ІІ – КОМАНДА СТАРОБЕЗРАДИЧІВСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ СТ.

ІІІ – КОМАНДА СЕМЕНІВСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ СТ.

Переможці та призери в особистих змаганнях нагороджені медалями та грамотами, у командних – кубками та дипломами.