Вiддiл обслуговування громадян № 13 (сервiсний центр) управління обслуговування громадян Головного управлiння Пенсiйного фонду України у Київськiй областiНовиниНовини КиївщиниНовини Обухівщини

Робота комісії по наданню субсидій, пільг та виплат внутрішньо переміщеним особам

23 листопада 2018 року проведено засідання комісії з питань надання субсидій, пільг та призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам Обухівської районної державної адміністрації під головуванням виконуючого обов’язки голови Обухівської РДА Коваленка С.І.  В засіданні комісії прийняла участь голова комісії з припинення Обухівського об’єднаного управління ПФУ Київської області Н. Василишина, яка надала інформацію щодо сплати ЄСВ для оформлення субсидії непрацюючими громадянами.

Розглянуто питання 132 внутрішньо переміщених осіб які проживають на території Обухівського району.