НовиниНовини КиївщиниНовини Обухівщини

Робоча зустріч з питання утримання автомобільних доріг загального користування в осінньо-зимовий період 2018/2019 року

23.11.2018 відбулась робоча зустріч виконуючого обов’язки голови адміністрації Сергія Коваленка з керівниками підприємств, що здійснюють експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування в Обухівському районі.

Враховуючи прогнози синоптиків (в найближчі дні очікується ускладнення погодних умов – сніг, мокрий сніг, ожеледиця) метою зустрічі було вирішення нагальних питань щодо готовності техніки та забезпечення піщано-сольовою сумішшю.

Значну увагу приділено укладанню договорів на залучення буксирувальної техніки між дорожньо-експлуатаційними та сільськогосподарськими підприємствами, що здійснюють свою діяльність в Обухівському районі. Зокрема, в Обухівському районі визначені ділянки автомобільних доріг загального користування державного значення із складним поздовжнім профілем (підйоми-спуски) для великовагового автотранспорту, на яких є необхідність закріплення буксирувальної техніки:

• Н-01 «Київ – Знам’янка» на ділянках: 52+850 – 54+200 (с. Григорівка), 55+250 – 56+540 (с. Гусачівка);
  • Р-19 «Фастів – Митниця – Обухів – Ржищів – Канів» на ділянці 78+100 – 78+300 (с. Трипілля).

Під час зустрічі також обговорювалось питання комунікації та взаємодопомоги дорожньо-експлуатаційних підприємств.