НовиниНовини КиївщиниНовини Обухівщини

ЗМАГАННЯ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ СЕРЕД КОМАНД ЗОШ I-IІI СТУПЕНІВ ОБУХІВСЬКОГО РАЙОНУ

14 листопада 2018 року в спортивному комплексі «Енергетик» м.Українка відбулася особисто-командна першість Обухівського району з настільного тенісу серед команд загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів, якою було розпочато  проведення Програми Спартакіади 2018 -2019 навчального року. Змагання проведені з метою залучення учнів до регулярних занять фізичною культурою та спортом, забезпечення рухової активності, фізичного розвитку, ведення здорового способу життя, пропаганди даного виду спорту серед учнівської молоді.

У змаганнях взяли участь 11 шкіл району (5-6, 7-8, 9-11 класи, окремо хлопці та дівчата), всього 61 учасника.

В особистій першості серед дівчат перемогу здобули:

• 5-6 класи: І – Яковець Анастасія (смт. Козин), ІІ – Степанець Владислава (с. Семенівка), ІІІ – Кабанець Анна (с. Красна Слобідка);
  • 7-8 класи: І – Коломійченко Марина (с. Старі Безрадичі), ІІ – Новікова Аліна (смт. Козин), ІІІ – Кім Каміла (с. Підгірці);
  • 9-11 класи: І – Охрімович Світлана (смт. Козин), ІІ – Форноляк Дарина (Германівська гімназія), ІІІ – Слюсаренко Дарина (с. Красна Слобідка).

Серед хлопців:

• 5-6 класи: І – Кацан Назар (смт. Козин); ІІ – Дяків Ростислав (с.Красна Слобідка), ІІІ – Івженко Андрій (Українська ЗОШ №2);
  • 7-8 класи: І – Костащук Максим (с. Підгірці), ІІ – Чураченко Даніїл (с. Великі Дмитровичі), ІІІ – Бєлоусов Артем (Українська ЗОШ №2);
  • 9-11 класи: І – Сахно Юрій (с. Красна Слобідка), ІІ – Павлик Іван (смт. Козин), ІІІ – Деканенко Матвій (с. Підгірці).

У загальнокомандному заліку перемогу здобули:

І – КОМАНДА КОЗИНСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ СТ.

ІІ – КОМАНДА КРАСНОСЛОБІДСЬКОГО НВК

ІІІ – КОМАНДА ПІДГІРЦІВСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ СТ.

Переможці та призери в особистих змаганнях нагороджені медалями та грамотами, у командних – кубками та дипломами.