НовиниНовини КиївщиниНовини Обухівщини

ЗМАГАННЯ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ СЕРЕД КОМАНД ЗОШ I-II СТУПЕНІВ ОБУХІВСЬКОГО РАЙОНУ

07 листопада 2018 року в спортивному комплексі «Енергетик» м. Українка відбулася особисто-командна першість Обухівського району з настільного тенісу серед команд загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ ступенів, якою було розпочато  проведення Програми Спартакіади 2018 -2019 навчального року. Змагання проведені з метою залучення учнів до регулярних занять фізичною культурою та спортом, забезпечення рухової активності, фізичного розвитку, ведення здорового способу життя, пропаганди даного виду спорту серед учнівської молоді.

У змаганнях взяли участь 9 шкіл району (5-6, 7-8, 9 класи, окремо хлопці та дівчата), всього 44 учасника.

В особистій першості серед дівчат перемогу здобули:

• 5-6 класи: І – Лемешко Дарина (с. Халеп’я), ІІ – Давиденко Анастасія (с. Долина), ІІІ – Лимаренко Анастасія (с. Дерев’яна);
  • 7-8 класи:  І – Шпак Анна (с. Жуківці), ІІ – Кучма Світлана (с. Красне), ІІІ – Власенко Дарина (с. Долина);
  • 9 класи: І – Пономаренко Оксана (с. Копачів),  ІІ – Токарєва Зоряна (с. Дерев’яна), ІІІ – Кріпка Анастасія (с. Долина).

Серед хлопців:

• 5-6 класи: І – Рудюк Денис (с. Долина); ІІ – Климчук Ярослав (с. Жуківці), ІІІ – Притков Єгор (с. Копачів);
  • 7-8 класи: І – Цимбалюк Олександр (с. Долина), ІІ – Пилявський Олексій (с. Перше Травня), ІІІ – Швая Василь (с. Копачів);
  • 9 класи: І – Грицаєнко Дмитро (с. Дерев’яна), ІІ – Загірній Андрій (с. Мала Вільшанка), ІІІ – Яременко Олексій (с. Халеп’я).

У загальнокомандному заліку перемогу здобули:

І – КОМАНДА ДОЛИНЯНСЬКОГО НВК

ІІ – КОМАНДА ЖУКІВЦІВСЬКОЇ ЗОШ І-ІІ СТ.

ІІІ – КОМАНДА ДЕРЕВ’ЯНСЬКОЇ ЗОШ І-ІІ СТ.

Переможці та призери в особистих змаганнях нагороджені медалями та грамотами, у командних –кубками та дипломами.