НовиниНовини КиївщиниНовини Обухівщини

Розширена нарада з питання утримання автомобільних доріг загального користування в осінньо-зимовий період 2018/2019 року

09.11.208 відбулась розширена нарада у виконуючого обов’язки голови адміністрації Сергія Коваленка з питання зимового утримання автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення за участі представників:
Служби автомобільних доріг в Київській області – Казимірова Сергія Олександровича, Департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Київської обласної державної адміністрації – Кватадзе Ірадіона Зауровича, Обухівського відділу поліції ГУ НП в Київській області – Бортника Ігоря Вікторовича, Сектору реагування патрульної поліції Обухівського відділу поліції ГУ НП в Київській області – Тютюнника Олександра Степановича, ПАТ «Київспецтранс» – Шукая Ігоря Георгійовича, Обухівського районного сектору ГУ ДСНС в Київській області – Головача Олександра Миколайовича, Філії «Конча-Заспівське ДЕУ» ДП «Київський облдорупр» – Швиденка Юрія Васильовича, Філії «Васильківська ДЕД» ДП «Київський облдорупр» – Мартинчука Олександра Леонідовича, Обухівського районного підрозділу ПрАТ «Київобленерго» – Кошелюка Сергія Миколайовича, ТОВ «Веларм» – Казаряна Гусіка Самвеловича, голови Обухівської районної ради – Шушакова Костянтина Олександровича, виконавчих комітетів Української міської, Козинської селищної та сільських рад Обухівського району.
Зокрема, на нараді обговорювались питання щодо стану готовності дорожньо-експлуатаційних підприємств району до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 року та забезпечення їх паливно-мастильними матеріалами та піщано-сольовою сумішшю; щодо взаємодії дорожньо-експлуатаційних підприємств району з Обухівською районною державною адміністрацією, Обухівським районним сектором ГУ ДСНС в Київській області, Обухівським відділом поліції ГУ НП в Київській області та органами місцевого самоврядування району; щодо вивчення можливості стосовно залучення додаткової техніки підприємств, установ та організацій всіх форм власності на випадок виникнення надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період 2018/2019 року; про організацію роботи щодо забезпечення безперебійного руху шкільних автобусів в осінньо-зимовий період 2018/2019 року в Обухівському районі; щодо утримання автомобільних доріг загального користування державного значення в межах Обухівському району в осінньо-зимовий період 2018/2019 року. Плани щодо укладання договорів на утримання автомобільних доріг загального користування державного значення з 01.01.2019.
За результатами наради надано відповідні доручення.