НовиниНовини КиївщиниНовини Обухівщини

Всеукраїнська екологічна акція «Посади дерево миру»

09 листопада, за ініціативи Обухівської районної державної адміністрації у м. Українка був сформований та висаджений шкільний сад (таволга Вангутта більше 100 шт., кизильник блискучий більше 200 шт., клен, ялина, цибулини тюльпанів більше 200 шт.) в рамках Всеукраїнської екологічної акції «Посади дерево миру». Мета акції – привернення уваги мешканців Обухівщини до екологічних проблем району, формування дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища, роз’яснення важливості збереження природної спадщини, підвищення рівня екологічної свідомості та еко-патріотизму, прагнення берегти природу рідної землі та країну.
В заході , який відбувся на території Української СЗОШ I-III ступенів №1, взяли участь виконуючий обов’язки голови Обухівської районної державної адміністрації Сергій Коваленко , завідувач сектору екології Обухівської РДА Дарья Жаврида , директор школи Білохвощенко Світлана Миколаївна , перший заступник міського голови Луценко Володимир Петрович, вчителі, учні та меценати акції.