Вiддiл обслуговування громадян № 13 (сервiсний центр) управління обслуговування громадян Головного управлiння Пенсiйного фонду України у Київськiй областiНовиниНовини КиївщиниНовини Обухівщини

Почав роботу пункт обслуговування громадян в с. Германівка

2 листопада 2018 року згідно графіку роботи проведено прийом громадян в новоствореному пункті обслуговування громадян Обухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області в с. Германівка  Обухівського району.

На прийом звернулося 10 жителів с. Германівка, пункт обслуговування громадян розміщений в приміщенні Германівської сільської ради, прийом громадян провела головний спеціаліст відділу обслуговування громадян Л. Коваленко. Питання що порушувалися на прийомі стосувалися перерахунку пенсій, призначення пенсій із зменшенням віку, замовлення довідок для субсидії та інші питання пенсійного забезпечення громадян.