КультураНовиниНовини КиївщиниНовини ОбухівщиниОбухівська міськрайонна філія Київського обласного центру зайнятості

ВІДБІРКОВА ГРА КВК «ОБЕРИ МАЙБУТНЄ» СЕРЕД КОМАНД ОБУХІВСЬКОГО РАЙОНУ

30 жовтня 2018 року відбувся відбірковий етап КВК «Обери майбутнє» серед школярів загальноосвітніх шкіл Обухівського району. Організаторами заходу виступили Обухівський районний центр творчості дітей та юнацтва,  Обухівська міськрайонна філія Київського обласного центру зайнятості та відділ освіти Обухівської районної державної адміністрації.

У змаганні взяли участь шість команди: «Стеля»  (Великодмитровицька  ЗОШ І-ІІІ ст.), «Блискавка» (Копачівський НВК), «За покликом серця» (Григорівська ЗОШ І-ІІІ ст.),  «Семенівський квартал» (Семенівська ЗОШ І-ІІІ ст.), «Розбишаки з великої дороги!» (Старобезрадичівська ЗОШ І-ІІІ ст.) та  команда «Мир, спорт, рок-н-рол!» (Українська СЗОШ І-ІІІ ст. №1).

Переможцем конкурсу стала команда «За покликом серця»  Григорівської  ЗОШ І-ІІІ ст., яка візьме участь у півфінальній грі 26 листопада  2018 року у місті Василькові.