НовиниНовини КиївщиниНовини Обухівщини

Інформація про засідання Спостережної комісії

23 жовтня 2018 року о 13.00 відбулося засідання спостережної комісії Обухівської районної державної адміністрації, яку очолює виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Коваленко С.І.

На порядку денному було розглянуто загалом три питання. Перше – обрання заступника голови спостережної комісії, друге – про хід виконання попередніх протокольних доручень, третє – проведення виховної роботи з особою, звільненою від відбування покарання щодо недопущення в майбутньому правопорушень. На засіданні були прийняті відповідні рішення. Так, заступником голови спостережної комісії одноголосно було обрано Білоконь Г.І., начальника управління соціального захисту населення Обухівської районної державної адміністрації.