КультураНовиниНовини КиївщиниНовини Обухівщини

Воїни правди і миру

«Сини твоєї Батьківщини,
                                                                       В них сила духу непоборна!
                                                                       Козацтво – слава України,
                                                                      Це гордість наша всенародна

14 жовтня в Україні відзначають День захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва. Це свято єднає країну, закликає всіх до згуртованості перед сучасними викликами й загрозами. Воно є символом нерозривного зв’язку поколінь захисників України. Минула козацька слава перегукується з сучасністю. На Покрову треба вшановувати пам’ять усіх тих, хто в різні часи боронив нашу землю від ворога.  З метою вшанування пам’яті героїв національно-визвольних змагань, мужності та героїзму сучасних захисників суверенітету і територіальної цілісності України – воїнів АТО, вихованню патріотизму в Обухівській районній бібліотеці для дорослих оформлено книжкову виставку «Воїни правди і миру» де представлена література, присвячена захисникам Вітчизни, яка розповідає про героїчне минуле та сучасне українського війська.

Колектив Обухівської центральної районної бібліотеки вітає захисників України зі святом. Нехай патріотизм, сила волі та незламна віра в щасливе майбутнє рідної землі стануть вашими вірними друзями на все життя. Миру, добра і процвітання нашій країні!!!

Запрошуємо до перегляду книжкової виставки «Воїни правди і миру».