КультураНовиниНовини КиївщиниНовини Обухівщини

СВЯТО ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ В ОБУХІВСЬКОМУ РАЙОНІ!

04.10.2018 в ПК “Енергетик”, м. Українка відбувся районний святковий концерт до Дня вчителя!
Від Обухівської райдержадміністрації з вітальним словом виступив в.о. голови адміністрації Сергій Коваленко, привітавши з професійним святом – Днем працівників освіти та відзначив педагогів району, чия сумлінна та самовіддана праця дала старт для успішного майбутнього нашим дітям!
Праця освітян є надзвичайно важливою для країни. Саме ваші руки плекають майбутнє, закладаючи основи розвитку на багато років вперед. 🌼🌷🌻💐
Саме ви маєте навчити нашу молодь, як стати творцями свого власного життя, та виховати справжніх патріотів України. І саме ви є стержнем у розбудові європейської системи освіти, яка буде гарантувати не лише отримання знань, але й формування особистості, здатної творчо мислити і самостійно робити висновки.