Молодь та спортНовиниНовини Обухівщини

ВІДКРИТА ПЕРШІСТЬ ОБУХІВСЬКОГО РАЙОНУ З ДЗЮДО

ВІДКРИТА ПЕРШІСТЬ ОБУХІВСЬКОГО РАЙОНУ З ДЗЮДО,

ПАМ’ЯТІ ТРЕНЕРІВ МЕЛЬНИКА Д.П. ТА НЕГОДИ С.О.,

СЕРЕД ЮНАКІВ 2005-06, 2007-08, 2009-10, 2011-13 р.н.

29 вересня 2018 року у спортивному комплексі «Енергетик» міста Українки відбулась Відкрита першість Обухівського району з дзюдо, пам’яті тренерів Мельника Д.П. та Негоди С.О., серед юнаків 2005-06, 2007-08, 2009-10, 2011-13 р.н.

У першості взяло участь близько 350 учасників з усіх куточків України, а саме : команди з м. Корсуня, м. Вишневого, м. Ніжина, м. Василькова, м. Ірпеня, м. Бучі, 2 команди з Житомира, м. Жашкова, м. Фастова, с. Дмитрівки, 5 команд з м. Києва, с. Шевченкове, м. Українки, м. Обухова, с. Калинівки (20 команд).

У загальнокомандному заліку:

І місце – с. Дмитрівка (Києво-Святошинський р-н)

ІІ місце – м. Корсунь

ІІІ місце – м. Васильків

Серед досягнень учнів КДЮСШ Обухівської районної ради слід відзначити:

1. Покойовий Захар   1 місце
  2. Виговський Антон 1 місце
  3. Колісник Антоніна 2 місце та нагороджена кубком Української міської ради «За волю до перемоги»
  4. Іванченко Антон 2 місце
  5. Панфілов Гена 3 місце
  6. Панфілов Олександр 3 місце

Призери змагань нагороджені медалями та грамотами, у командному заліку – кубками.

Змагання організовані та проведені за підтримки Обухівської районної державної адміністрації, комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Обухівської районної ради, Українського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Змагання проведені на високому рівні та на позитивній ноті

спортивного духу дзюдо!!