Молодь та спортНовини

28-30 вересня 2018 року в Житомирі відбулися Всеукраїнські змагання з веслування на байдарках і каное “Меморіал пам’яті МСМК С.З.Ліміновича”.

Сергій Зенонович Лімінович, в пам`ять якого організовано змагання, український веслувальник – каноїст, виступав за збірну команду Радянського Союзу в кінці 70-х на початку 80-х минулого століття. Майстер спорту міжнародного класу завоював срібну і дві бронзові медалі на чемпіонатах світу, мав такі ж нагороди на чемпіонаті Європи, десять разів був чемпіоном країни. Сергій Лімінович багаторазовий Чемпіон України, Збройних сил, міжнародних змагань.
Вже вкотре спортсмени з Обухівського району, на чолі з тренером Юрієм Лисяним, підтвердили свою майстерність та показали достойні спортивні результати, завоювавши 5 медалей.
К-1 200 м 1-місце – Бугайов Дмитро
К-1 200 м 3-місце – Юркевич Анастасія
К-1 200 м 2-місце – Платаш Даніїл
К-1 3000 м 3-місце – Юркевич Анастасія
К-1 2000 м 3-місце – Платаш Даніїл.
ВІТАЄМО СПОРТСМЕНІВ ТА ТРЕНЕРА!!!
НОВИХ ЯСКРАВИХ ПЕРЕМОГ!!!