НовиниНовини КиївщиниНовини Обухівщини

День усиновлення

Усиновлення – це любов назавжди!

28 вересня 2018 року служба у справах дітей та сім’ї Обухівської районної державної адміністрації взяла участь у проведенні Всеукраїнської акції-флешмобу «Усиновлення – це любов назавжди». До флешмобу приєдналися представники закладів, установ, громадських та благодійних організацій, усиновлювачі, опікуни. Захід проводився на площі біля будинку культури в селищі Козин.

Для початку була проведена міні презентації до Дня усиновлення (банери з написами: 30 вересня – день усиновлення; Сирітству – ні!; фото дітей, які перебувають на обліку та чекають на усиновлення). Потім учасники флешмобу тримаючи у руках кольорові кульки зробили велике серце, в середині якого стояли діти з фотокартками. Наприкінці заходу начальник служби у справах дітей та сім’ї Обухівської районної адміністрації, Інкіна Оксана Олександрівна, надала інтерв’ю для місцевих ЗМІ про проведення свята.