Молодь та спортНовиниНовини Обухівщини

23 вересня 2018 року учні комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Обухівської районної ради взяли участь у відкритому чемпіонаті міста Чернігів з веслування на байдарках та каное

23 вересня 2018 року учні комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Обухівської районної ради, на чолі з тренером Юрієм Лисяним, взяли участь у відкритому чемпіонаті міста Чернігів з веслування на байдарках та каное, присвяченому 75-й річниці вигнання нацистів з Чернігова та 65-й річниці зародження чернігівської греблі.
Більше ста юних та вже досвідчених каноїстів та байдарочників вийшли на воду аби позмагатися за звання кращих на дистанціях 500, 1000 та 2000 метрів. Для кожного спортсмена змагання хвилюючий та важливий день, адже потрібно показати свій найкращий результат.
Локація для проведення змагань – акваторія річки Стрижень.
Лише кращі у фізичній, технічній та тактичній підготовці спортсмени змогли успішно подолати дистанцію та здобути бажані нагороди.
Призерами змагань стали:
К-1 2000 м 1- місце Бугайов Дмитро
                   2-місце Платаш Даніїл
К-1 2000 м 1-місце Юркевич Анастасія
К-1 500 м 1- місце Юркевич Анастасія
К-1 500 м: 1-місце Платаш Даніїл
2 – місце Бугайов Дмитро
3 – місце Лисяний Владислав
ВІТАЄМО ЮНИХ СПОРТСМЕНІВ ТА ТРЕНЕРА!
БАЖАЄМО НОВИХ ЯСКРАВИХ ПЕРЕМОГ!