КультураНовиниНовини Обухівщини

«Бібліотека. Книга. Час.»

Кожного року в Обухівській центральній районній бібліотеці для дорослих проводяться оглядові екскурсії по бібліотеці з старшокласниками. Так і на початку цього навчального року бібліотеку відвідали декілька класів з Обухівських ЗОШ та Обухівської гімназії. Бібліотекарі підготували для школярів інформаційну годину «Бібліотека. Книга. Час.». В ході заходу бібліотекарі  знайомили дітей з матеріалами книжкових виставок «Краю мій, раю мій, земле моя», присвяченої 95-річчю утворення Обухівського району та «100 років боротьби:Українська революція 1917-1921 років». В читальній залі увазі учнів було запропоновано огляд книжкової виставки-панорами «Культурна спадщина України», тематичної викладки «Українські поштові марки: від УНР до незалежності», присвяченої 100-річчю першої поштової марки в Україні та куточка правознавства «Я маю право». Завідуюча бібліотекою для дорослих Л.Храпач проводила оглядові екскурсії по бібліотеці, в ході яких знайомила учнів з відділами бібліотеки, з розстановкою книжкового фонду, з бібліотечними каталогами. Учні жваво цікавилися літературою, яка нещодавно надійшла до бібліотеки. Особливий інтерес у них викликали твори Дж.Р.Р.Толкіна, Дж.Р.Р.Мартіна, А.Ренда, Дж.Брауна, А.Кокотюхи та інших авторів. Лідія Іванівна запросила всіх учнів до спілкування з живою, цікавою книгою!