НовиниНовини Обухівщини

Відбулося засідання районної комісії щодо забезпечення житлом деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей

14.09.2018 року відбулося засідання районної комісії щодо забезпечення житлом деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей на якому були розглянуті 2 заяви щодо призначення грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення Демчуку Віталію Георгійовичу – особи із інвалідністю внаслідок війни 2 групи з числа військовослужбовців, який брав участь в бойових діях на території інших держав – республіка Афганістан та Скрипки Тетяні Анатоліївні – члена сім’ї померлого особи із інвалідністю внаслідок війни 2 групи із числа військовослужбовців, який брав участь в бойових діях на території інших держав – республіка Афганістан.

За результатом розгляду комісією прийняті рішення:

1. Призначити грошову компенсацію за належні для отримання жилі приміщення Демчуку Віталію Георгійовичув розмірі 591217,83 грн.
  2. Відмовити у призначенні грошової компенсації Скрипці Тетяні Анатоліївні як члену сім’ї померлого з наступних причин:
  3. Немає витягу із протоколу засідання Центрально військово-лікарської комісії по встановленню причинного зв’язку захворювань, поранень, контузій, травм, каліцтв які призвели до смерті особи із інвалідністю внаслідок війни ІІ групи із числа військовослужбовців, який брав участь у бойових діях на території інших держав Скрипки
  4. Скрипка Тетяна Анатоліївна має у власності двокімнатну приватизовану квартиру загальною площею 45,10 кв.м.